husovka everfund offline

Pískomilové, časopis o studentech FDU pro nestudenty, DEPO2015...

18. Únor 2015 Petra Vomelová

Letošní první setkání Everfund Offline se může pochlubit skvělou návštěvností! Aby taky ne, prezentující si, ostatně jako vždy, připravili velmi zajímavé příspěvky, a tak se co-workingový prostor WO-CO Husovka opět zaplnil lidmi, kteří rozjíždějí vlastní projekty, rádi čerpají inspiraci nebo prostě jen fandí podnikavcům napříč všemi obory.

Celý článek

Hogofogo, longboard, kreativci z Plzně...

8. Prosinec 2014 Ondřej Kašpárek

Letos poslední setkání Everfund Offline představilo další zajímavé a aktivní lidi z Plzně - návštěvníci poznali celkem osm prezentujících, mezi nimiž představili své projekty i finalisté soutěže MOVE UP! (soutěž v řešení alternativní mobility pro Plzeň), která proběhla v rámci OPEN UP! - Creative placemaking festivalu - konkrétně Michal Bryxí a Ivana Kozlová nápad houpaček na zastávkách, Monika Bartošová speciální longboad...

Celý článek

V znamení recyklace a udržitelnosti!

1. Říjen 2014 Ondřej Kašpárek

Recyklace, kreativní inovace a udržitelnost – to byla témata, která protkala diskusi Everfund offline vol.04 v plzeňském coworkingovém prostoru wo—co husovka / Plzeň 2015 na konci září. 

Celý článek

EVERFUND OFFLINE vol.04 ve Wo—Co Husovka

22. Září 2014 Ondřej Kašpárek

Zajímá Tě opensource-design, kreativní inovace, myšlenky udržitelnosti a recyklace? Pak se ti úterní Everfund Offline vol.04 bude líbit!

Přijď představit svůj projekt, poradit se nebo jen si poslechnout a inspirovat se.

Heslo: RECYKLACE
========================================
Pozvali jsme:

Celý článek

EVERFUND OFFLINE vol.03 ve Wo—Co Husovka

13. Červen 2014

Offline? Ano, Everfund není jen webová platforma. Je důležité sdílet znalosti, zkušenosti a hlavně zážitky - proto se zase potkáme “na živo”. 

Everfund Offline je pravidelný meeting aktivních lidí nejen z Plzně. Mezi návštěvníky patří studenti, důchodci, umělci, programátoři, grafici, architekti, muzikanti, divadelníci a všelijací aktivisté.

Celý článek