Šídlovák Oupn Ér jako v obýváku!

 • Cílová částka 40 000 Kč
 • Podporuje 7
 • Zbývající čas 0Dnů0Hod0Min

Festival Šídlovák Oupn Ér pořádáme již šestým rokem. Celou dobu své činnosti se snažíme podporovat plzeňské muzikantské podhoubí, a to jak muzikanty méně známé a začínající, tak ty, kteří jsou již na scéně nějakou dobu. Nezůstáváme ale uzavřeni v plzeňské bublině a snažíme se domácímu publiku předvést kvalitní umělce z celé České republiky. Takové, kteří jsou fakt dobří, ale v Plzni si je na koncert pozve málokdo, protože je tu málokdo zná. Prostě do svého festivalu řadíme to, čeho si myslíme, že je v Plzni nedostatek. Dokonce jsme za své konání dostali i cenu Nadace 700 let města Plzně a v současné době jsme nejpestřejší folkový festival v Plzni. 

Letos zde vystoupí jak plzeňské kapely (Poitín, Perníková chaloupka, Alternativa, Michal Willie Sedláček, Čáry Máry), tak kvalitní kapely z celé České republiky - Marien, Žamboši, Klára Výtisková, StráníciPavel Dobeš, Kamelot, dokonce i legendární Greenhorns s Honzou Vyčítalem. Kromě toho bude bohatý doprovodný program ve formě divadelních představení jak pro děti tak pro dospělé, soutěže pro začínající kapely nebo třeba Drum Circle!

Nu a jelikož jsme město kultury a tedy také místo pro setkávání kultur, velmi rádi bychom si letos pozvali zajímavého hosta ze zahraničí. Je jím Jamie Marshall se svým Amplified Acoustic Bandem.

 

A proč tohle vůbec děláme?  Dělat festival je věc nejistá a než se člověk pustí do nějaké kulišárny, je třeba si ověřit, jestli je vůbec o ní zájem. Jelikož chceme nabízet opravdovou kvalitu, nejsme schopní pokrýt celý chod festivalu z grantů a nejde tedy nabídnout návštěvníkům celý festival zdarma (kromě toho jaké by to bylo pohodlí tísnit se na zaplněné louce).

A co za to? Kromě prostého koupení vstupenky a dobrého pocitu (těch si můžete koupit kolik chcete) Vám nabízíme třeba zajištění pohodlí na našem festivalu, abyste si ho mohli patřičně užít a třeba jako upomínku buď festivalovou placku nebo tričko s festivalovou karikaturou od Petra Šrédla. (http://www.sredl.eu). Pro opravdové fajnšmekry jsme připravili krásné a pohodlné lóže s donosem nápojů až pod nos :-). 

A na závěr jednu ppikantnost. Jistě jste si všimli, že maskotem naší kampaně je modrý gauč. No a naši dva šéfdramaturgové se vsadili, že pokud se nám do konce června povede nashromáždit alespoň 25 tisíc, tak ten gauč vezmou na výpadovku a pojedou s ním na Portu do Řevnic. Stopem!

Zóna pro partnery

Pokud se Vám tento festival líbí a chtěli byste pomoci výrazněji ve formě partnerství, napište nám na e-mail a jistě se domluvíme!

 • Lidé
  • DramaturgieNáklady na hostování vystupujících 25 000 Kč
  • Video službyTvorba videozáznamů, promo videí včetně postprodukce 5 000 Kč
 • Materiál a zboží
  • Tisk, reklamní předmětyMáte tiskovou firmu a chtěli byste zviditelnit? 10 000 Kč
 • Služby
  • Pronájem mobilního zázemíPronájem maringotky nebo karavanu pro kancelář a zázemí pro muzikanty 10 000 Kč

Eva Kraftová

 • 5 podpořených projektů

Čáry Máry

 • 2 podpořené projekty

 • Neregistrovaný přispěvatel

 • Neregistrovaný přispěvatel

 • Neregistrovaný přispěvatel

 • Neregistrovaný přispěvatel

 • Neregistrovaný přispěvatel

 • Neregistrovaný přispěvatel

 • Neregistrovaný přispěvatel

 • Neregistrovaný přispěvatel

 • Neregistrovaný přispěvatel

 • Neregistrovaný přispěvatel

... a dalších 17 neregistrovaných přispěvatelů.

Komentáře mohou přidávat jen přihlášení členové Everfundu.

Chci přihlásit

Oupn Ér, o.s.

před 3 roky
Příspěvkem ve fotmě výroby triček a reklamních předmětů nás podpořila firma ADAPT Print! Děkujeme a jeko našeho dvorního dodavatele triček již třetím rokem můžeme jenom doporučit! www.adaptprint.cz
 • Vybráno z cílové částky 40.000Kč 40 064
 • Podporuje 29
 • Zbývající čas 0Dnů0Hod0Min
20 064 Kč20 000 Kč100 %

Vybrané zdroje:

Podpořeno finančně:20 064 (50%)

Podpořeno jinak v hodnotě:20 000 (50%)

celkem:40 064 (100%)

Chci podpořit tento projekt

Autor projektu

Oupn Ér, o.s.

 • Žádné vytvořené projekty
 • 1 podpořený projekt

Celý profil

Podpořte finančně

a vyberte si ODMĚNU

Rozbalit vše

66 Kč

1 kg dobrého pocitu, doporučená denní dávka 10g, námi dodané balení Vám tedy vydrží až do festivalu

99 z 100

166 Kč

Osobní videozdravice od všech pořadatelů, zveřejněná na Youtube. Jmenovitě poděkujeme každému přispěvateli :-)

95 z 100 Dodání odměny: 1. Září 2015

250 Kč

FESTIVALOVÉ TRIČKO Pro ty, kteří náš festival z jakéhokoliv důvodu nemohou navštívit, ale rádi by nám přispěli a měli doma krásné tričko s festivalovou karikaturou od Petra Šrédla! Předání na akcích OE - FolkPark nebo Šídlovák!

Dodání odměny: 30. Srpen 2015

266 Kč

Vstupenka na jeden libovolný den festivalu + speciální festivalová placka, vyrobená pouze pro pořadatele a přispěvatele.

98 z 100 Dodání odměny: 21. Srpen 2015

300 Kč

FESTIVALOVÉ TRIČKO Pro ty, kteří náš festival z jakéhokoliv důvodu nemohou navštívit, ale rádi by nám přispěli a měli doma krásné tričko s festivalovou karikaturou od Petra Šrédla! Varianta s poštovným k zaslání až domů :-)

Dodání odměny: 30. Srpen 2015

366 Kč

Vstupenka na jeden libovolný den festivalu + jedinečné tričko s festivalovou karikaturou od Petra Šrédla, vyrobené pouze pro tuto kampaň

95 z 100 Dodání odměny: 21. Srpen 2015

400 Kč

Třídenní pernamentka na festival + speciální festivalová placka, vyrobená pouze pro pořadatele a přispěvatele.

100 z 100 Dodání odměny: 21. Srpen 2015

466 Kč

Třídenní pernamentka na festival + jedinečné tričko s festivalovou karikaturou od Petra Šrédla pouze pro tuto kampaň

92 z 100 Dodání odměny: 21. Srpen 2015

466 Kč

LÓŽE BEJZIK NEDĚLE - Jednodenní vstupenka PRO DVA na zvolený den festivalu, zapůjčení deky a polštářků na pohodlné ležení, láhev dobrého vína, 1x piknikový oběd Možnost zaslání na zadanou adresu ve formě dárkového poukazu.

9 z 10 Dodání odměny: 23. Srpen 2015
Limitováno

666 Kč

LÓŽE BEJZIK PÁTEK - Jednodenní vstupenka PRO DVA na zvolený den festivalu, zapůjčení deky a polštářků na pohodlné ležení, láhev dobrého vína, 1x piknikový oběd Možnost zaslání na zadanou adresu ve formě dárkového poukazu.

10 z 10 Dodání odměny: 21. Srpen 2015
Limitováno

666 Kč

LÓŽE BEJZIK SOBOTA - Jednodenní vstupenka PRO DVA na zvolený den festivalu, zapůjčení deky a polštářků na pohodlné ležení, láhev dobrého vína, 1x piknikový oběd Možnost zaslání na zadanou adresu ve formě dárkového poukazu.

10 z 10 Dodání odměny: 22. Srpen 2015
Limitováno

1466 Kč

LÓŽE EKSKLUZÍF NEDĚLE - Jednodenní vstupenka PRO DVA na zvolený den festivalu, pohodlné sezení na zvukově nejlepším místě festivalu vedle zvukaře, nad hlavou stan, pod sebou pohodlné kanape, nápojová obsluha za své, 1x piknikový oběd Možnost zaslání na zadanou adresu ve formě dárkového poukazu.

2 z 2 Dodání odměny: 23. Srpen 2015
Limitováno

1666 Kč

LÓŽE EKSKLUZÍF PÁTEK - Jednodenní vstupenka PRO DVA na zvolený den festivalu, pohodlné sezení na zvukově nejlepším místě festivalu vedle zvukaře, nad hlavou stan, pod sebou pohodlné kanape, nápojová obsluha za své, 1x piknikový oběd Možnost zaslání na zadanou adresu ve formě dárkového poukazu.

1 z 2 Dodání odměny: 21. Srpen 2015
Limitováno

1666 Kč

LÓŽE EKSKLUZÍF SOBOTA - Jednodenní vstupenka PRO DVA na zvolený den festivalu, pohodlné sezení na zvukově nejlepším místě festivalu vedle zvukaře, nad hlavou stan, pod sebou pohodlné kanape, nápojová obsluha za své, 1x piknikový oběd Možnost zaslání na zadanou adresu ve formě dárkového poukazu.

1 z 2 Dodání odměny: 22. Srpen 2015
Limitováno

2666 Kč

PERNAMENTKA A PODEPSANÉ TRIČKO - Pernamentka na 3 dny + festivalové tričko s obrázkem od Petra Šrédla s podpisy vystupujících interpretů

5 z 5 Dodání odměny: 21. Srpen 2015
Limitováno

3666 Kč

LÓŽE ÓL INKLUZÍF - Třídenní pernamentka pro jednoho, pivo zdarma s nápojovou obsluhou, pohodlné křeslo umístitelné takřka kamkoliv, podnožka a slunečník

1 z 1 Dodání odměny: 21. Srpen 2015
Limitováno

Statistika projektu

 • Návštěv dnes:2
 • Návštěv celkem:4 580
 • Běží od:18. 03. 2015