Sernatto Bicicletta Plzen Movement

 • Cílová částka 10 000 Kč
 • Podporují 3
 • Zbývající čas 0Dnů0Hod0Min

// CZ //

Naším cílem je nadchnout a seznámit co nejvíce lidí žijících v Plzni s kulturou městské a silniční cyklistiky.

To obnáší hodně času, bolavých svalů a spoustu zábavy! Pokud chceš, můžeš být součástí toho všeho!

“Život je moc krátký na to, abys jezdil na ohavném kole.” Právě teď se zaměřujeme na stavbu kol na přání. Individuální žiletky do města, na silnici, nebo jenom s košíčkem na nákup. Individuální přístup a pořádná poctivá práce. Nejvíc nás baví staré italské silniční rámy, které se ještě pořád válí po různých stodolách a sběrných dvorech. Možná I u tebe ve sklepě bychom jedno našli! Proč kupovat nové kolo, když I ze staršího železa se dá udělat parádní městské kolo, které po renovaci může překonat I svoji původní podobu? Jedině součástky, které se dotýkají silnice a tvého zadku, se kupují nové!!!

Pokud budeš chtít kolo od nás, budeš samozřejmě součástí celého procesu. Nebo tolik, kolik ti bude vyhovovat. V galerii najdeš fotky staveb, které jsme dělali pro sebe, nebo na zakázku.

Ale bacha! Nejsme tady jenom kvůli prodávání kol!

Cyklistická komunita potřebuje svaly, srdce, mozky a AKCI!

Během nadcházejícího podzimu budeme ve spolupráci se sdružením Plzeň Evropské Hlavní Město kultury 2015 pořádat pravidelné workshopy, filmové večery, párty a několik závodů, ať už soutěžních nebo jen pro zábavu. Nechceme ještě prozrazovat úplně všechny detaily, proto pravidelně kontroluj Everfund a náš Facebook page. Více už brzy!

Sami to ale nedáme!

I když jsme srdnatí mládenci a neexistuje nic, co bychom nevydrželi, přece jenom by se nám hodila malá pomoc od vás, skalních fandů. Nejvíc si ceníme vašeho času a zápalu pro věc.

Hodně by nám taky pomohl montážní stojan na kola. Zatím jsme se bez něho obešli, ale v budoucnu to nebude možné. Budeme také shánět dobrovolníky, kteří by nám pomohli při závodech. Více detailů uveřejníme později. Stay tuned!

Převedeno do řeči peněz, tyhle kouzelné papírky budeme potřebovat především na doplnění již stávající servisní techniky, maziv, nářadí, náhradních dílů, občerstvení a dresy pro závodníky a podobně.

Pokud se jakkoliv zapojíte do našeho projektu, nebudete litovat! Už nechceme být jediní dva, kteří v Plzni jezdí na pořádném kole.

https://www.facebook.com/sernatto.cicli

// EN //

Our goal is to expand and empower the cycling community of Plzen, by creating a richer and stronger cycling culture.

We will do this on many levels and you can be apart of it.

Our motto is: “life is too short to ride ugly bikes.” Currently we are building custom road and city bikes based on each individual's needs and desires. With this in mind, we love the classics. There are a lot of beautiful old steel frames lying around, some could even be lurking in your basement, that can be restored to their former glory. The only new parts that one should buy are components and the points that touch the road and your body.

If you want a bike from us you will be a part of the entire building process, or as much as you can be bothered. Just have a look at some the bikes we have already built for ourselves and a few customers.

But hey! We ain't here to only sell bikes!

A cycling community needs people, participation, identification and ACTION!

Throughout this Autumn and the Plzen City of Culture 2015 we intend to host monthly cycling workshops, film nights, bike parties, and an assortment of competitive and noncompetitive rides. We don't want to let the cat out of the bag just yet, so stayed tuned in to Everfund and our Facebook site. There is more to come very soon.

We can't do it all by ourselves

There are a few things we are going to need. The most important thing we need is your participation.

You can participate by donating a bike stand to the bike while we make repairs. We are also going to need a wheel truing mount. We don't have these yet, we might make them. If someone could donate them, even better! 

You can also donate your time by serving as the crew for an up-in-coming ride. More details on this later, so stayed tuned.

Financially speaking, we also need a space to work. Currently we work out of our living rooms and things are becoming quite a mess. Although I think we might have this sorted.

Also some money is needed just to keep things running smoothing (i.e), lubrication, extra tools, spare parts, our time, etc. We value any and all the things that you can do, so you will rewarded with some fine cycling swag.

https://www.facebook.com/sernatto.cicli

10264278_1486343918263047_6318469681055697126_n_0.jpg 10548061_1519224038308368_5886511474370874388_o_0.jpg

 • Materiál a zboží
  • Montážní stojan na kolaKlasický stojen, který by se do domácí dílny šiknu. 3 500 Kč
  • Centrovací stolicePro servisování většího počtu kol, je to nezbytná věc. 3 000 Kč
 • Služby
  • TričkaChceme pro vás nechat vyrobit cool trička a proto potřebujem nakoupit kvalitní materiál. 3 500 Kč

Milan Latner

 • 1 podpořený projekt

 • Neregistrovaný přispěvatel

 • Neregistrovaný přispěvatel

Komentáře mohou přidávat jen přihlášení členové Everfundu.

Chci přihlásit

 • Vybráno z cílové částky 10.000Kč 240
 • Podporují 3
 • Zbývající čas 0Dnů0Hod0Min
240 Kč0 Kč2 %

Vybrané zdroje:

Podpořeno finančně:240 (2%)

Podpořeno jinak v hodnotě:0 (0%)

celkem:240 (2%)

Chci podpořit tento projekt

Autor projektu

Scott Coveau

 • 1 vytvořený projekt
 • Žádné podpořené projekty

Celý profil

Podpořte finančně

a vyberte si ODMĚNU

Rozbalit vše

60 Kč

Skvělej set SERNATTO samolepek a volný vstup na Sernatto Cicli alley cat race (punkový silniční závod v Plzni)
//——————————//
Free SERNATTO sticker pack and free entry to the Sernatto Cicli alley cat race.

Dodání odměny: 31. Říjen 2014

120 Kč

Skvělej set SERNATTO samolepek a volný vstup na Sernatto Cicli alley cat race (punkový silniční závod v Plzni) + Jedinečnou domácí energy tyčinku vyrobenou našimi výživovými experty
//——————————//
Free SERNATTO sticker pack and free entry to the Sernatto Cicli alley cat race + Sernatto homemade energy bar prepared by our nutritionists.

98 z 100 Dodání odměny: 31. Říjen 2014

300 Kč

Skvělej set SERNATTO samolepek a volný vstup na Sernatto Cicli alley cat race (punkový silniční závod v Plzni) + Jedinečnou domácí energy tyčinku vyrobenou našimi výživovými experty + plakát vytvoření sítotiskem ve formátu A2 LIMITED EDITION
//——————————//
Free SERNATTO sticker pack and free entry to the Sernatto Cicli alley cat race. And a Sernatto homemade energy bar prepared by our nutritionists + LIMITED EDITION screenprinted poster in A2 size.

50 z 50 Dodání odměny: 31. Říjen 2014

500 Kč

Skvělej set SERNATTO samolepek a volný vstup na Sernatto Cicli alley cat race (punkový silniční závod v Plzni) + tričko s parádním designem SERNATTO Bicicletta
//——————————//
Free SERNATTO sticker pack and free entry to the Sernatto Cicli alley cat race + Additional SERNATTO Bicicletta limited edition cycling theme t-shirt.

20 z 20 Dodání odměny: 30. Listopad 2014
Limitováno

1000 Kč

Skvělej set SERNATTO samolepek a volný vstup na Sernatto Cicli alley cat race (punkový silniční závod v Plzni) + plakát vytvoření sítotiskem ve formátu A2 LIMITED EDITION + tričko s parádním designem SERNATTO Bicicletta + kompletní servis tvýho kola
//——————————//
Free SERNATTO sticker pack and free entry to the Sernatto Cicli alley cat race + LIMITED EDITION screenprinted poster in A2 size + one time complete service of your bike + Additional SERNATTO Bicicletta limited edition cycling theme t-shirt.

10 z 10 Dodání odměny: 30. Listopad 2014
Limitováno

Statistika projektu

 • Návštěv dnes:1
 • Návštěv celkem:4 105
 • Běží od:22. 07. 2014