Ať se ví, že existuje Perfect World!

 • Cílová částka 100 000 Kč
 • Podporuje 6
 • Zbývající čas 0Dnů0Hod0Min

Perfect World, místo se srdcem, je první kavárna v Čechách, kde platíte pouze tolik, kolik chcete. Veškeré peníze, které obdržíme od našich zákazníků, a jsou nad naše náklady, posíláme na naše dva nadační fondy. Nadační fond PERFECT podporuje jazykové vzdělávání dětí z dětského domova DOMINO v Plzni a nadační fond Andělé Afriky zázemí a vzdělání dětí z dětského domova v Cintse, Eastern Cape, Jihoafrické republice. 

Chcete-li si přečíst více o tom, proč něco takového děláme, a proč si myslíme, že tato kavárna má budoucnost a výhodu před těmi typickými, přečtěte si pár slov, kterými to vysvětlujeme na našich stránkách: http://www.perfect-world.cz/kavarna/nase-projekty.php

Naše kavárna již od března 2014 funguje v Plzni, v Pražské ulici 3 a proudí sem nadšení lidé, kteří chtějí, aby takových míst bylo víc.

Přesto však potřebujeme, aby se o nás vědělo ještě víc! Naším cílem je vytvořit kampaň, jejímž prostřednictvím o existenci naší kavárny budeme moci informovat širokou veřejnost. Perfect World, místo se srdcem, ještě žádnou placenou kampaň neuspořádalo, a proto jsou jeho veškerými návštěvníci kamarádi těch, co k nám už zavítali, či lidé, kteří o se o nás dozvěděli na facebooku. 

Pojďte nám pomoci informovat co nejvíce lidí o tom, že existuje místo, které nabízí vysoce kvalitní produkty, tak trochu jinou atmosféru, ale především MÁ SRDCE. Pomozte nám tvořit Perfect World- našim cílem je totiž vytvořit Dokonalý svět nejen pro sebe, ale pro co nejvíce lidí. Pomůžete-li, získáte nejen svoji zaslouženou odměnu a ještě něco navíc, ale především také naši hlubokou úctu !

---

A teď ještě trochu více o naší kavárně, která nabízí několik specifik: 

P    Pracují pro nás děti z dětského domova, kterým pomáháme nejen naučit se dobře a efektivně pracovat, ale i začlenit se do společnosti. 

E    Éčka nevedeme. Veškeré naše produkty jsou buď přímo domácí či pocházející od kvalitních dodavatelů, aby Vám skutečně chutnalo!

R    Rozvíjíme Vaši kreativitu a vlastní motivaci. U nás si můžete svoji kávu vlastnoručně namlít, čaj, limonádu či milkshake připravit sami či se nechat obsloužit. Volba je na Vás!

F    Fandíme dětem. Vytvořili jsme krásný dětský koutek plný hraček a her a naše obsluha je vždy připravená maminkám s dětmi trošku ulevit a pohrát si :)

E    Energii dodáváme. Pravidelně pořádáme několikero akcí jako jsou anglické konverzace, zpívané či promítání filmů, na něž je vstup zdarma a které organizujeme od srdce!

C    Chodíme bosi. U nás si každý zouvá boty, může obout pantoflíky či si bos užívat koberec! Jsme totiž přátelští dětem a pohodlnosti našich zákazníků!

T    Toužíme po Vašich snech. Toužíme po Vašich snech. Na naše zdi si může každý napsat svůj sen. A jestli se vyplní? Když budete věřit a pracovat na něm, nemůže to ani jinak dopadnout!

 

W    Věříme Vám. Proto u nás platíte jen tolik, za kolik to stojí Vám

O    Opravdu nám na Vás záleží! V naší kavárně neexistuje anonymita, rádi Vám připravíme nápoj dle Vašich preferencí, upečeme dortík na přání či Vás třeba "jen" vyslechneme.

R    Rozdáváme radost. Část peněz, které od Vás obdržíme, posíláme na náš Nadační fond, a tím dáváte i Vy dětem z dětského domova možnost žít lépe!

L    Lpíčka přehráváme- máme pro Vás krásný gramofon a spousty desek, stačí si vybrat tu svou! Můžete si dokonce přehrát svoji oblíbenou!

D    Dáváme své srdce.

 

Perfect World je netypické a velmi oblíbené místo, avšak v současnosti jej navštěvuje "pouze" takové množství lidí, které prozatím nestačí na to, abychom mohli podporovat i naše projekty. Situace je taková, že se náklady jen tak tak kryjí s příjmy a nám už nezbývají finance na propagaci. Jelikož naše kavárna není zisková, nemůžeme si dovolit financovat např. billboardy, reklamu v rádiu či plakáty, přestože věříme a máme z předchozích zkušeností osvědčené, že právě takový způsob marketingu by zajistil, že by se o kavárně mohlo dozvědět ještě více lidí a my mohli a) začít posílat více peněz na náš Nadační fond podporující vzdělávání dětí z dětského domova, http://www.perfect-world.cz/kavarna/nadacni-fond-perfect.php a za b) založit Perfect World, místo se srdcem, i v jiném městě, kde by lidé také mohli pomáhat už jen tím, že pijí kávu. 

 

 

 

 

"Pošli knihu dál"

28. Květen 2014

Tak trochu jiná kavárna v centru města, kde platíte pouze tolik, za kolik Vám Vaše návštěva stojí, připravila na měsíc červen zajímavou akci „Pošli knihu dál“. Máte doma pár starých knížek, které Vám už k ničemu neslouží? Pak je vezměte do Perfect World! Za každou knížku, kterou přinesete, si můžete z již přinesených vybrat jinou. Naším cílem je najít pro knihy nový domov, kde budou užitečné a milované! Akce trvá od pondělí 19.5. A kdy skončí? Možná nikdy, protože knížek a dobrých lidí je jistě mnoho! Otevřeno máme od pondělí do pátku od 10 do 21h a o víkendu od 15 do 21h a sídlíme v Pražské 3. Tak udělej i Ty dobrou věc! :)

 • Lidé
  • Manažer projektuManažer se stará o finanční plánování, marketing, spolupracuje s údržbou, zaměstnanci, je zároveň vizionářem i etikem firmy. Je to právě on, kdo tvoří hlavní myšlenku i prostřednictvím jejích mnohých odnoší a akcí. 10 000 Kč
 • Materiál a zboží
  • pronájem billboardůPotřebujeme si pronajmout navigační i imagové billboardy, se kterými již máme dobrou zkušenost z minulých akcí v jiném oboru. Budou celkem 4 - 6 a pronájem jednoho na měsíc vyjde na cca 5000kč. 25 000 Kč
  • Tisk reklamních materiálůBudeme potřebovat nechat vytisknout veškeré materiály, s nimiž budeme dále pracovat- plakáty na billboardy, letáky do ruky, balonky s názvem, logem a místem, plakáty na výlep na zastávky. Náklady by měly být cca 15tis 15 000 Kč
  • Distribuce- roznos, výlep atd.Veškeré reklamní materiály bude třeba po jejich vyrobení distribuovat- roznést mezi lidi, nainstalovat, vylepit atd. Zde předpokládáme náklady na cca 5-7.000kč. 7 000 Kč
 • Služby
  • Výroba rádiového spotuBude třeba vyrobit rádiový spot, který bude později spuštěn jako reklama v daném rádiu (rádiích). Náklady na jeho vytvoření by neměly přesáhnout 2000kč, jelikož si spot sami vymyslíme i namluvíme. 2 000 Kč
  • Reklama či soutěž v rádiuNa jednom či více z nejposlouchanějších rádií bychom rádi spustili kampaň (týdenní či delší). Rádia bohužel většinou nejsou přátelská vysílání zdarma, ať už se jedná o jakkoli dobrou věc, a tak počítáme s těmito náklady. 24 000 Kč
  • Pronájem dalších reklamních plochV případě letáků a plakátů bude třeba pronajmout si i další reklamní plochy např. v mhd, na zastávkách či veřejných výlepových sloupech. Náklady na tuto akci předpokládáme cca 15.000. 15 000 Kč
  • Grafika plakátů a letákůPlakáty a letáky si umíme sami navrhnout, avšak budeme je potřebovat zpracovat do grafické podoby vhodné k tisku. K tomu bude třeba profesionální pomoci, která by neměla překročit náklady vyšší než 2000kč. 2 000 Kč

 • Neregistrovaný přispěvatel

 • Neregistrovaný přispěvatel

 • Neregistrovaný přispěvatel

 • Neregistrovaný přispěvatel

 • Neregistrovaný přispěvatel

 • Neregistrovaný přispěvatel

Komentáře mohou přidávat jen přihlášení členové Everfundu.

Chci přihlásit

 • Vybráno z cílové částky 100.000Kč 2 350
 • Podporuje 6
 • Zbývající čas 0Dnů0Hod0Min
2 350 Kč0 Kč2 %

Vybrané zdroje:

Podpořeno finančně:2 350 (2%)

Podpořeno jinak v hodnotě:0 (0%)

celkem:2 350 (2%)

Chci podpořit tento projekt

Autor projektu

Dominika Pašková

 • 1 vytvořený projekt
 • Žádné podpořené projekty

Celý profil

Podpořte finančně

a vyberte si ODMĚNU

Rozbalit vše

150 Kč

Za Vašich 150kč budete moci být součástí jednoho z videí Perfect World, místa se srdcem, které budeme točit nejpozději na podzim tohoto roku před tím, než se vydáme založit Dokonalý svět do jiného města- aby tak ostatní lidé věděli, co tato kavárna nabízí a dává!

10 z 10 Dodání odměny: 31. Říjen 2014
Limitováno

250 Kč

Darujete-li nám svých 250kč, naučíme Vás naše perfektní latté z vysoce kvalitních kávových zrnek, které Vás naučíme správně umlít v ručním mlínku. Naučíme Vás pracovat s mlíčkem, správně jej napěnit, osladit vanilkovým cukrem i slít tak, aby vzniklo jedinečné neodolatelné latté, které si samozřejmě budete moci na závěr vypít :-)

Dodání odměny: 17. Červenec 2014

500 Kč

Za Vašich úžasných 500kč Vám připravíme harmonické posezení pro dva- v Perfect World, místě se srdcem, s Vaší oblíbenou čerstvě mletou kávou, medovníkem, cheesecakem či mrkvovým dortíkem, čerstvým sypaným čajem a domácími sušenkami!

8 z 10 Dodání odměny: 15. Červenec 2014
Limitováno

600 Kč

Za Vašich 600kč Vám pomůžeme se začátkem Vašeho vlastního nápadu či podnikání!- Vyslechneme Váš nápad a projekt, dodáme Vám základní informace o potřebné struktuře projektů, motivační trénink a tipy k začátku z našich zkušeností! To vše u nás v kavárně, za hodinku či dvě našeho a Vašeho času a s perfektním občerstvením!

Dodání odměny: 31. Srpen 2014

1000 Kč

Každých 1000kč bude odměněno kurzem pečení pravého cheesecaku! Naučíme Vás všechny triky, které má tento výjimečný dortík v oblibě, a poradíme, které příchuťě má rád- zkusíme si makový, kokosový i třešňový a v budoucnu Vašemu dortu už nikdo neodolá! Celý cheesecake, který si upečete na kurzu, si samozřejmě budete moci vzít s sebou domů!

10 z 10 Dodání odměny: 31. Srpen 2014
Limitováno

1200 Kč

Za Vašich 1200kč se na jeden den stanete jedním z nás a budete se moci podílet na dotvoření kavárny, které bude obnášet především trošku toho malování, bouchání hřebíčků i opravování! I Vaše ruce pak budou v kavárně zvěčněny!

5 z 5 Dodání odměny: 31. Srpen 2014
Limitováno

1500 Kč

1500kč = účast na VIP večeru pro speciální partnery kavárny, jakými jsou např. Naďa Erbová, ředitelka DD Domino, zástupci spol. Student Agency, s níž spolupracujeme při výjezdech dětí z dětského domova na jazykové pobyty do zahraničí, hokejový trenér Marek Sýkora, podporující naši kavárnu veřejnými besedami či JUDr. Jiří Pospíšil, politik, který do kavárny nezřídka a rád zavítá a také Martina Kršková, předsedkyně Nadačního fondu Andělé Afriky, který podporujeme!

5 z 5 Dodání odměny: 27. Listopad 2014
Limitováno

1500 Kč

1500kč od Vás pro nás znamenají jedno odpoledne strávené v dětském domově DOMINO pod vedením Lenky, mladé slečny, která v dětském domově žije, a kterou naše kavárna zaměstnává. Součástí tohoto odpoledne bude jedinečná prohlídka dětského domova, oběd s dětmi či ukázka jejich aktivit- zkrátka zážitek, který jen tak nezískáte!

7 z 7 Dodání odměny: 10. Srpen 2014
Limitováno

2000 Kč

Za Vaše 2000kč se na jeden den stanete šéfem v naší kavárně! Do všeho vás zasvětíme, abyste si to mohli náležitě užít- budete kavárnu reprezentovat, obsluhovat a povídat si se zákazníky, dávat jim své srdce, pracovat s naší myšlenkou i produkty!

15 z 15 Dodání odměny: 25. Srpen 2014
Limitováno

20000 Kč

Za Vašich 20 000kč pro Vás v kapse máme plně zorganizovaný jedinečný motivační a dovednostní víkend na Šumavě- máte-li firmu, tým či jen pár přátel (max. 5 členů), kteří pracují na společném cíli a potřebujete jim 1/ vdechnout odhodlání, energii a rozumět jejich motivaci a 2/ dát příležitost naučit se nové dovednosti, jako je příprava úžasného latté, které Vám pak už nebude jen nápojem pro speciální příležitosti či pečení neodolatelného cheesecaku či mrkvového dortu, na kterém si po tomto kurzu budete moci pochutnávat mnohem častěji než jen na Vánoce-vydejte se s námi na Šumavu, kde budete mít zajištěné ubytování ve vlastní horské chatě, skvělé zdravé a domácí pokrmy, pestrý aktivní program a především- kurz kavárenských dovedností a motivační trénink a školení o podstatě úspěchu týmu i jeho udržení!

Dodání odměny: 12. Září 2014

60000 Kč

Rozhodnete-li se náš projekt podpořit 60 000kč, získáte jedinečnou možnost podílet se na první výpravě přímo do Jihoafrického městečka East London, kde předáme Mrs. Tracy King, ředitelce tamního dětského domova a nezávislé základní školy, první finanční podporu z České republiky! V rámci této cesty budete mít zajištěnou leteckou dopravu, ubytování, stravu,dopravu na místě, veškeré návštěvy kouzelného dětského domova, místního slamu, nezávislé základní školy African Angels a budete i součástí videa, které Perfect World o této návštěvě natočí. Výjimečný zážitek.

5 z 5 Dodání odměny: 31. Leden 2015
Limitováno

Statistika projektu

 • Návštěv dnes:1
 • Návštěv celkem:5 204
 • Běží od:28. 05. 2014